Diana

Nimi:  Diana Pogosjan 

Vanus: 21

Linn, kust olen pärit: Tallinn 

Lugu, mis defineerib mu lapsepõlve: Kõik “Studio Ghibli” filmid. Eriti “Spirited Away” ja “Howl’s Moving Castle”

Minu esimene armastus ja kuidas lõppes: Minu esimene armastus oli 9ndas klassis ja see inimene meeldis mulle ikka mitu mitu aastat, aga meist ei saanud mitte midagi ja hiljem jäime sõpradeks lihtsalt. Suht kurb oli.

Asjad, mida paljud armastavad, aga ma ei salli: Ei kannata jäätist absoluutselt. Inimesed ikka proovivad pakkuda mulle erinevaid maitseid , et äkki hakkab meeldima aga see ei tööta nii.

Aasta 2022 tipphetk: Villa.Villa.Villa 

Kui peaksin kuulama ülejäänud elu ainult 1 laulu, siis see oleks: Lil Wayne - “Lollipop”

Kaks asja, mis peavad alati minu külmkapis olema:  Laktoosivaba piim ja kalapulgad.

Elus, kardan enim: Valjuid hääli, kui midagi kukub näiteks. 

Suve parim osa on: öised jalutuskäigud.

Kui mulle öeldakse “ma armastan sind”, siis tavaliselt vastan: Ma kas vastan tagasi või teen musi laubale, ninale ja siis huultele või kui ma ei armasta seda inimest tagasi, siis ma teen kalli lihtsalt.

Film, mida viimati vaatasin ja nautisin: “Meie” , ma olen suur õudukate fänn.

Kui oleks valida, kas elada 4 elu, mis kestavad 25 aastat või 1 elu, mis kestab 100 aastat, siis valiksin (mille ja miks): Muidugi elada 4 elu oleks väga lahe ja saaks igas elus erinevaid asju kogeda, aga mina oleks valinud 1 elu, mis kestab 100 aastat, sest näiteks praegult ma ei oleks võimeline 4 aasta pärast kõiki lähedaseid inimesi, kes mul praegult on kaotama ning kõike, mida ma olen selles elus kogenud unustama. 

Lõpeta lause. Usalda, aga..: kontrolli 

Hetk elus, mida ma enam kunagi ei soovi läbi elada: Mu esimesed suhted. Nad õpetasid mulle päris palju aga see oli väga traumeeriv kogemus. No ikka VÄGA.

Küsimus tuleviku kohta, millele vastust tahaksin: Kas minu pulmad on ikka musta dresskoodiga? Olen seda terve elu tahtnud ausalt.

<- Teised osalejad