Maarja

Nimi: Maarja Rikkand

Vanus: 21

Linn, kus pärit olen: Tallinnast, aga Tõrva on ka väga südamelähedane.

Lugu, mis defineerib minu lapsepõlve: PS Troika - “Kui meri oleks õlu”

Minu esimene armastus ja kuidas lõppes: 14 aastaselt, poolteist aastat kestev suhe. Mis lõppes 8. märtsil Pirita Velodroomil. Jah ma olen naine, kes on naistepäeval maha jäetud, peaaegu suisa kaks korda kusjuures. Esimese asjana helistasin nuttes ja karjudes emmele muidugi.

Asjad, mida paljud armastavad, aga mina ei salli: õlu.

Aasta 2022 tipphetk: “Villa” ja lahedad peiksid.

Kui peaksin kuulama ülejäänud elu ainult 1 laulu, siis see oleks: Billie Eilish - “Happier Than Ever”. Trenni soojenduslugu, mida ei kavatse välja vahetada!

Kaks asja, mis peavad alati minu külmkapis olema: kodujuust ja suhkruvaba Red Bull.

Elus, kardan enim: putukaid ja linde.

Suve parim osa: soe merevesi.. ma elaksin vist vees, kui see võimalik oleks.

Kui mulle öeldakse “ma armastan sind”, siis tavaliselt vastan: “Ähh mina armastan sind ka!”või “Mhh nii armas, aitäh sulle!”

Film, mida viimati vaatasin ja nautisin: “Bohemian Rhapsody”

Kui oleks valida, kas elada 4 elu, mis kestavad 25 aastat või 1 elu, mis kestab 100 aastat, siis valiksin (mille ja miks): Kindlasti 1 elu. 100 aasta jooksul ma läbin ja kogen palju rohkem erinevaid eluetappe, mille kaudu õpin enda ja teiste kohta nii palju.

Lõpeta lause. Usalda, aga..: mitte kõiki. On inimesi, kes tahavad sinu usaldust iseenda tõstmiseks kasutada. Siis pigem tunne neile kaasa ja mõtle kui katki nemad veel olema peavad. 😉

Hetk elus, mida ma enam kunagi ei soovi läbi elada: ma ütleksin, et kõik juhtub põhjusega ning ka väga rasked asjad. Mõned juhtunud asjad on elupoolt ette määratud. Kindlasti on neid raskeid asju, mida ma ei sooviks enam läbi elada, aga tean, et neid hetki tuleb elus veel palju. Pigem elan need läbi ning saan selle kaudu eneseteadlikumaks.

Küsimus tuleviku kohta, millele vastust tahaksin: kas mina 80-aastasena saan oma elu kohta öelda, et ma elasin ägedat elu?

<- Teised osalejad