Rovin

Nimi:  Rovin Raie

Vanus: 23

Linn, kust olen pärit: Tallinn

Lugu, mis defineerib mu lapsepõlve: mängid poistega jalkat ja pall lendab naabri aeda (halvemal juhul vastu naabri uue bemmi küljepeeglit... Jah, ma nüüd 15 aastat hiljem julgen seda üles tunnistada).

Minu esimene armastus ja kuidas lõppes: 6. klass, esimene crush. Ei saanud lõppeda, sest see polnud alandki.

Asjad, mida paljud armastavad, aga ma ei salli: mingisse eksklusiivsesse suhtlusringkonda kuuluda, nn cool kids. Ma pole mitte kunagi ühtegi grupiidentiteeti omandanud. Kui su süda on õiges kohas, siis oled minu sõber no matter what.

Aasta 2022 tipphetk: peale VILLA (sest seda ei saa ületada, cmon), Machodega esimene festaril esinemine.

Kui peaksin kuulama ülejäänud elu ainult 1 laulu, siis see oleks: Lil Yachty “took the wOck to Poland”

Kaks asja, mis peavad alati minu külmkapis olema: kui kodus pole päts leiba ja tass piima millega menetleda, siis mis elu see selline on!

Elus, kardan enim: lähedasi kaotada

Suve parim osa on: see tunne, kui ulbid üksinda meres ja tunned, kuidas sügavamal on külmem kui päikesest sädeleval pinnal.

Kui mulle öeldakse “ma armastan sind”, siis tavaliselt vastan: bruh sus oled. jk tule siia ja teeme kalli. Kui sa oled tore tüdruk, siis spoilin ja viin sind viiekäigulisele õhtusöögile – armastus käib ikka kõhu kaudu.

Film, mida viimati vaatasin ja nautisin: Jeffrey Dahmeri sari – kas just nautisin, aga see oli elamus.

Kui oleks valida, kas elada 4 elu, mis kestavad 25 aastat või 1 elu, mis kestab 100 aastat, siis valiksin (mille ja miks): 100, ma ei jaksaks nii palju ka koolis käia.

Lõpeta lause. Usalda, aga..: kontrolli.

Hetk elus, mida ma enam kunagi ei soovi läbi elada: mu vana Audi oli nii rikkis, et signaal hakkas sõitmise ajal undama. See paar kilta oli elu pikim sõit.

Küsimus tuleviku kohta, millele vastust tahaksin: kes ehitas püramiidid, päriselt ka. Stonehenge? Mis juhtub peale surma? Kus me olime enne sündi? AGA mis kõige tähtsam – mis see Victoria Secret siis ikkagi päriselt on?!

<- Teised osalejad